Зрощений щит та цільноламельний щит

Зрощений щит

Стандартний зрощений щит нагадує своїм виглядом паркет. Зрощений щит не такий однорідний, як цільноламельний. Однак він має переваги. Одне з правил роботи з деревиною – чим більше склеєнь, там надійніший виріб. У зрощеному щиті кількість склейок у кілька разів більша, ніж у цільноламельному.

Ціна за 1 м3 зрощеного щита не змінюється в залежності від довжини. На його виготовлення витрачають короткі фрагменти, від яких відмовилися під час виробництва цільноламельного щита.

Цільноламельний щит

Цільноламельний меблевий щит складається з довгих ламелей. Ці ламелі склеєні між собою лише у 2-х із 4-х сторін. Довжина ламелі дорівнює довжині щита і обмежена тільки наявністю сировини.

Ціна суцільноламельного щита відрізняється залежно від його довжини. Чим довше щит – тим дорожче його питома ціна за кубометр. Це з складністю виготовлення довгих ламелей. На довгі ламелі потрібен добірний лісовий матеріал без дефектів. Такі стовбури дерев зустрічаються рідко, тому дорого коштують.

Меблевий щит зрощений з ясена На замовлення, оптом та в роздріб

Наші щити можна підігнати і відформатувати в будь-який розмір в межах допустимих, а купити можна від 1 штуки. ????
Для виготовлення меблевого щита використовується вологостійкий клей класу D3,D4.

Серед нашого асортименту Ви також знайдете цільноламельні щити сортів А/A, B/B, B/C.

Сорт визначається за двома сторонами, де перша буква відповідає за лицьову сторону, друга буква – за тильну: А/А, А/В, А/С, В/В, В/С, С/С.
• А – рівний за тоном, однорідний за текстурою, без дефектів (сучків, заболоні та інших);
• В – Допускається зміна кольору, однорідний за текстурою, без дефектів, проте може містити сучки до 3мм.; С – нерівномірний за тоном та текстурою, має такі дефекти, як сучки.
У всіх сортах не допускаються механічні пошкодження.