Каталог

Первинним сировиною для виробництва пиломатеріалів служать стовбури різних порід дерев, попередньо очищені від кори і гілок. Залежно від породи оброблюваного дерева пиломатеріали поділяють на:

При виборі найбільш підходящих лісоматеріалів для конкретного виду робіт також беруться до уваги фізичні і механічні характеристики окремої породи деревини і дотримання технології виготовлення і сушіння.

Наша компанія виробляє обрізні і не обрізні пиломатеріали з ясена, клена, сосни.

Працюємо по специфікаціям замовника. Кращі умови поставки FCA, можливі і DAP. Є можливість поставок з сертифікатом FSC. Мінімальна партія від 20м3. Повна оплата здійснюється не пізніше відвантаження товару. Ми можемо виконати об’ємний (великий) замовлення в короткі терміни.

Необрізний Пиломатериал

З основних сировинних матеріалів для виготовлення необрізної дошки, ми використовуємо: твердолистяні породи – це ясен, клен, хвойні породи – сосна, як природної вологості, так і камерної сушки з необхідним відсотком вологості. Необрізна дошка має частково спиляні або зовсім не спиляні кромки (залишки кори).

Обрізний Пиломатериал

Пиломатеріал з ретельно обрізаними краями, на яких відсутній кора. Обрізна дошка успішно використовується в різних областях застосування, від столярних і побутових до великих будівельних робіт

Заготівля для зрощених виробів

Клеєні вироби складаються з обрізних ламелей, склеєних з 4 сторін. Довжина ламелей коливається від 200 до 500 мм, товщина складає 20 або 50 мм, ширина від 45 мм. На його виготовлення йдуть обрізки ламелей, що не підійшли для цільноламельних виробів. Зрощений меблевий щит не однорідний і нагадує паркет. Чим більше склеєних, тим міцніше виріб – це правило підтверджується в зрощення варіантів. Він міцніше і гнучкіше, ніж незбираний виріб. А коштує такий меблевий щит дешевше.

Фриза

Довжина ламелей коливається від 270 до 520 мм, товщина складає 28-30 мм, ширина від 76 мм.

Меблева заготовка

ЧМЗ (Чорнова меблева заготовка) служить основою для виробництва різних деталей у виготовленні меблів. Наприклад: фасадів, поличок, меблевих щитів. Вона, як правило, є необробленим пиломатеріалом з необхідними параметрами: товщина, ширина, довжина. При виготовленні ЧМЗ в обов’язковому порядку ліквідуються всі пороки і дефекти деревини.

Дошка

Дошки обрізні – це дошка, вирізана з колоди і обрізана по краях без збереження кори на бічних кромках. Її стандартні товщини бувають такі: 30 і 54 мм, а ширина, як правило, не менше подвійної товщини дошки.

Вироби
Меблевий щит

Меблевий щит – це склеєні між собою бруски вологістю близько 8-9%, в певний масив.
Щоб поверхня кінцевого продукту була максимально ідеальної і однорідною, брусочки проходять певну оптимізацію дефектних ділянок (сучки, нерівності, кора).
Далі на торцях відібраних елементів нарізають мікрошипи, наносять клей і склеюють під тиском.
Кінцевим етапом є обробка на чотирибічному, какао верстаті і передача готових заготовок під гарячий прес для поклейки по ширині, створення вже готового продукту у вигляді меблевого щита

Зрощений. Короткі шматочки (ламелі) брусків 30-70 см підбираються по ширині і зрощуються по довжині за допомогою мікрошипа і клею. А потім клеєні частини склеюються між собою по ширині.
Мікрошип існує відкритий – видно маленькі зубчики на лицьовій стороні, і закритий – видно лише вертикальну смужку.

Суцільних. Наприклад, необхідний щит в розмірі (L) 1500 * (W) 300 мм. Для його створення використовується лише добірна сировина довжиною 1500 мм, коротше і довше – на суміжні виробничі процеси

Брус

Дерев’яний брус – це пиломатеріал товщиною 50 мм і більше, прямокутного або квадратного перетину, відношення ширини до товщіни може бути різним.
Виготовляється брус з пиловочних колод і можуть служити готовою до застосування будівельною одиницею (зведення стін, каркасів) або елементом для створення балок, ферм, опорних стійок, настилів, інших несучих і огороджувальних конструкцій в малоповерховому будівництві житлових і громадських будівель.

Меблеві фасади

Дерев’яні меблеві фасади вважаються абсолютно безпечним, екологічно чистим матеріалом. При їх обробці не використовуються токсичні і отруйні речовини. Крім того, вони ніколи не перестануть бути затребуваними. Всупереч радикальних змін модних стандартів, дерево – це класика. Йому завжди знайдеться місце в будь-якому інтер’єрі, незалежно від колірної гами.

Стільниці

Стільниця являє собою основну частину столу (верхню частину столу). Сучасні стільниці виконуються з різних матеріалів, можуть мати різну форму, в тому числі і неправильну, і застосовуються для оформлення різних приміщень.

Традиційна кухонна стільниця з дерева хоч і не сама практична, але довговічна, приємна у використанні і просто красива.

Сходинки

Ступінь, сходинка – горизонтальна тверда поверхня (частина сходів), яка використовується в якості опори при переміщенні в вертикальній площині (підйомі / спуску).
За характером конструкції ступені поділяються на:

  • забіжні (поворотні)
  • прямі
  • напівкруглі (гусячий крок)

Найбільш популярний матеріал в приватному житловому будівництві, оскільки відрізняються екологічністю і оптимальним співвідношенням ціна / міцність / естетика. Основні породи дерева: сосна, модрина, дуб, ясен і бук. Можуть виготовлятися, як з цільної дошки, так і з клеєного щита.

Дрова
Горбиль

Включають в себе горбиль, хвости, підгорбильні дошки. Горбиль є першою дошкою, яка виходить в процесі розпилу колод на дошки. Вона буває пропилена тільки наполовину або зовсім не пропилена

Колоті дрова

Топити дровами – це наука, яку знали наші предки, і яка, на жаль, частково втрачена. Незважаючи на те, що можна обійтися без дров, багато людей люблять посидіти біля каміна, а також люблять приготувати смачні страви на вогнищі, продовжують користуватися цим стародавнім джерелом енергії.

Обрізки в ящиках

Включають в себе більш дрібні відходи після переробки деревини, з малою кількістю кори, розфасовані в ящики з обапола розмірами 1200х1200х1500мм

Рейка

Ця категорія включає кускові і поздовжні обрізки після переробки необрізної дошки в обрізну.

Тирса

Наша компанія продає тирсу від розпилу деревини хвойних (сосна) і листяних (ясен, клен) порід природної вологості. Вона є відходами на деревообробному виробництві, але знайшли широке застосування:

  • в виробництві пелет і брикетів для опалення
  • в кінно-спортивних комплексах
  • в садових господарствах
  • при прибиранні технічних поверхонь
  • для отримання перегною
  • в якості наповнювача для перевезень, як утеплювач і засіб збереження товару в цілісності