Вироби

Меблевий щит

Меблевий щит – це склеєні між собою бруски вологістю близько 8-9%, в певний масив.
Щоб поверхня кінцевого продукту була максимально ідеальної і однорідною, брусочки проходять певну оптимізацію дефектних ділянок (сучки, нерівності, кора).
Далі на торцях відібраних елементів нарізають мікрошипи, наносять клей і склеюють під тиском.
Кінцевим етапом є обробка на чотирибічному, какао верстаті і передача готових заготовок під гарячий прес для поклейки по ширині, створення вже готового продукту у вигляді меблевого щита

Зрощений. Короткі шматочки (ламелі) брусків 30-70 см підбираються по ширині і зрощуються по довжині за допомогою мікрошипа і клею. А потім клеєні частини склеюються між собою по ширині.
Мікрошип існує відкритий – видно маленькі зубчики на лицьовій стороні, і закритий – видно лише вертикальну смужку.

Суцільних. Наприклад, необхідний щит в розмірі (L) 1500 * (W) 300 мм. Для його створення використовується лише добірна сировина довжиною 1500 мм, коротше і довше – на суміжні виробничі процеси

Брус

Деревянный брус – это пиломатериал толщиной 50 мм и более, прямоугольного или квадратного сечения, Отношение ширины к толщине может быть разным.
Изготавливается брус из пиловочных брёвен и могут служить готовой к применению строительной единицей (возведение стен, каркасов) либо элементом для создания балок, ферм, опорных стоек, настилов, обрешёток, других несущих и ограждающих конструкций в малоэтажном строительстве жилых и общественных зданий.

Меблеві фасади

Дерев’яні меблеві фасади вважаються абсолютно безпечним, екологічно чистим матеріалом. При їх обробці не використовуються токсичні і отруйні речовини. Крім того, вони ніколи не перестануть бути затребуваними. Всупереч радикальних змін модних стандартів, дерево – це класика. Йому завжди знайдеться місце в будь-якому інтер’єрі, незалежно від колірної гами.

Стільниці

Стільниця являє собою основну частину столу (верхню частину столу). Сучасні стільниці виконуються з різних матеріалів, можуть мати різну форму, в тому числі і неправильну, і застосовуються для оформлення різних приміщень.

Традиційна кухонна стільниця з дерева хоч і не сама практична, але довговічна, приємна у використанні і просто красива.

Сходинки

Ступінь, сходинка – горизонтальна тверда поверхня (частина сходів), яка використовується в якості опори при переміщенні в вертикальній площині (підйомі / спуску).
За характером конструкції ступені поділяються на:

  • забіжні (поворотні)
  • прямі
  • напівкруглі (гусячий крок)

Найбільш популярний матеріал в приватному житловому будівництві, оскільки відрізняються екологічністю і оптимальним співвідношенням ціна / міцність / естетика. Основні породи дерева: сосна, модрина, дуб, ясен і бук. Можуть виготовлятися, як з цільної дошки, так і з клеєного щита.